O NAS
Poznaj nas lepiej

Boxon Logistics to przedsiębiorstwo bazujące na wiedzy i zrozumieniu procesów logistycznych w gospodarce globalnej. Współpracujemy z klientami z całego świata ceniącymi rzetelną obsługę, terminowe raportowanie statusu ładunków i realne wyceny. Bazujemy na sprawdzonych kontaktach w branży, jako spedytor jesteśmy niezależni w podejmowaniu działań, doboru partnerów i zasobów, na bazie których świadczymy nasze usługi ( magazyny przeładunkowe, armatorzy morscy, firmy transportowe i kurierskie, agenci na świecie).

Dlaczego warto nam zaufać?

Zaufaj nam a dowieziemy Cię do celu. Dzięki płaskiej strukturze podejmujemy szybkie decyzje, naszym celem nadrzędnym jest dobro ładunku i klienta. Klienci czują się z nami bezpiecznie, również rozpoczynając działalność na nowych rynkach. Klienci wiedzą, że lubimy nowe wyzwania, odkrywać nowe rynki na mapie globalnej. Zawsze posiłkujemy się lokalnymi spedytorami, tzw. agentami. Wiemy kogo, jak i o co pytać, dzięki czemu ograniczamy wiele ryzyk biznesowych.

Misja firmy

Przemieszczamy towary opakowane w „boxy” po całym świecie. Wykorzystujemy położenie Polski na tle Europy i Świata jako ogniwa łączącego Zachód ze Wchodem i Północ z Południem. Budujemy zaufanie klientów i kontrahentów do firmy poprzez rzetelną informację, efektywne tempo i etykę w działaniu, dostępność pracowników oraz najnowszych rozwiązań logistycznych.

 

 

Wizja

BOXON Logistics poprzez wykwalifikowaną kadrę, 'know how’ i rozwiązania IT każdego dnia wspiera biznes swoich klientów.